Stay in the heart of Karlovy Vary with great breakfast, great sleep and hot springs at your doorstep.
Benefits of a direct reservation:
*subject to availability
Arrival:
Departure:
Nights:

(English)

Hledáme zaměstnance na pozice:

    ČÍŠNÍK-SERVÍRKA

Pro naší restauraci s kapacitou 80 míst a letní terasou 30 míst hledáme novou posilu do našeho týmu na pozici samostatný číšník-servírka.

Náplň práce

  • Obsluha hostů v hotelové restauraci s českou i mezinárodní klientelou
  • Přijímání objednávek, obsluha PC pokladny a tabletu od zadání po inkaso hostů včetně příjmu platebních karet
  • Zakládání stolů, servírování à la carte jídel, příprava kávy na pákovém kávovaru, servírování vín, příprava jednoduchých mix-drinků apod.

Co od Vás očekáváme

  • Hledáme spolehlivého, pozitivně naladěného, příjemného člověka s orientací na hosta, chutí pracovat a přiučit se novým dovednostem
  • Schopnost nabídnout, doporučit a prodat aktuální, pravidelně obměňované pokrmy a nápoje
  • Vyučení v oboru a předchozí praxe je výhodou, ale není podmínkou, schopné zájemce o práci v gastronomii bez zkušeností zaškolíme
  • Min. věk 18 let, trestní bezúhonnost
  • Znalosti jazyků NJ, AJ případně RJ výhodou, kterou finančně oceníme
  • Rádi uvítáme čerstvé absolventy gastronomických oborů

Co Vám nabízíme

  • Spolupráci na trvalý pracovní poměr, s jistotou stálého příjmu a celoroční práce. Personální strava, placená dovolená samozřejmostí.
  • Velmi dobré finanční ohodnocení včetně bonusového systému, tipů a příplatků za jazykové znalosti a předchozí zkušenosti uchazeče
  • Příznivá pracovní doba – krátký/dlouhý týden od 11:30-21:30 hod
  • Práci v menším týmu fajn lidí. Zakládáme si na kvalitních službách a příjemné rodinné atmosféře
  • Zázemí stabilní, dobře vedené restaurace se špičkovou kuchyní
  • Kvalitní zaškolení od zkušených kolegů, v případě manažerských schopností po zaučení možnost vedení směny
    • KUCHAŘKA/KUCHAŘ NA RANNÍ SMĚNY

    Hledáme kandidáta, který by byl nadšencem oboru gastronomie se zájmem o cukrařinu i pečení, práci s kvalitními surovinami, chtěl pracovat v kuchyni s moderním technologickým zázemím a stát se pevnou součástí naší kuchyně..

    Požadujeme

    • Vyučení (praxe není nutná, ale je vítaná) nebo velký zájem o práci v kuchyni v případě nevyučených zájemců
    • Nadšení pro obor a chuť učit se nové věci
    • Nekonfliktní, přátelskou povahu, samostatnost, loajalitu a odpovědné plnění úkolů

    Náplň práce

    • Příprava snídaňového bufetu včetně pečení vlastních desertů, přípravy salátů, kaší a dalších běžných snídaňových jídel
    • Výpomoc s přípravou skupinových menu

    Nabízíme

    • Velmi solidní platové ohodnocení v závislosti na schopnostech a zkušenostech (upřesníme na vyžádání)
    • Práci v dlouhém a krátkém týdnu (nebo dle zájmu uchazeče nepravidelně dle domluvy, so + ne 1x za 14 dní) Prac.doba: od 5:30 do 13:30 až 15:30 – dle domluvy a potřeb provozu.
    • Příjemné pracovní prostředí moderní plně klimatizované kuchyně
    • Práce na stálý pracovní poměr – TPP. V případě zájmu lze na zkrác.prac. úvazek, nebo brigádně – DPP nebo DPČ, ale pouze dlouhodobě. Nástup možný ihned.

    Oceníme

    • Kreativitu, schopnost hezké úpravy jídel (food styling)
    • Prezentaci vlastních receptů, vymýšlení nových jídel
    • Velmi oceníme (i finančně) schopnost péct domácí pečivo (chléb, housky apod.), znalost pečení domácích desertů a dalších cukrářských výrobků
    • V případě zájmu zašlete životopis na job@hotelromance.cz,
      Kontaktní osoba: Kristýna Vuillien, Office manager

Top