Aktuálně: Lázně | Příjezd do hotelu | Kultura | Covid info
Zjistit ceny
X

Česky
Dostupné jazyky

Kariéra

Kariéra///Career///Karriere///Карьера

Hledáme zaměstnance na pozice:

    KUCHAŘKA/KUCHAŘ NA RANNÍ SMĚNY

Hledáme kandidáta, který by byl nadšencem oboru gastronomie se zájmem o cukrařinu i pečení, práci s kvalitními surovinami, chtěl pracovat v kuchyni s moderním technologickým zázemím a stát se pevnou součástí naší kuchyně..

Požadujeme

  • Vyučení (praxe není nutná, ale je vítaná) nebo velký zájem o práci v kuchyni v případě nevyučených zájemců
  • Nadšení pro obor a chuť učit se nové věci
  • Nekonfliktní, přátelskou povahu, samostatnost, loajalitu a odpovědné plnění úkolů

Náplň práce

  • Příprava snídaňového bufetu včetně pečení vlastních desertů, přípravy salátů, kaší a dalších běžných snídaňových jídel
  • Výpomoc s přípravou skupinových menu

Nabízíme

  • Velmi solidní platové ohodnocení v závislosti na schopnostech a zkušenostech (upřesníme na vyžádání)
  • Práci v dlouhém a krátkém týdnu (nebo dle zájmu uchazeče nepravidelně dle domluvy, so + ne 1x za 14 dní) Prac.doba: od 5:30 do 13:30 až 15:30 – dle domluvy a potřeb provozu.
  • Příjemné pracovní prostředí moderní plně klimatizované kuchyně
  • Práce na stálý pracovní poměr – TPP. V případě zájmu lze na zkrác.prac. úvazek, nebo brigádně – DPP nebo DPČ, ale pouze dlouhodobě. Nástup možný ihned.

Oceníme

  • Kreativitu, schopnost hezké úpravy jídel (food styling)
  • Prezentaci vlastních receptů, vymýšlení nových jídel
  • Velmi oceníme (i finančně) schopnost péct domácí pečivo (chléb, housky apod.), znalost pečení domácích desertů a dalších cukrářských výrobků
    • SERVÍRKA / ČÍŠNÍK NA OBSLUHU SNÍDANÍ A OBĚDŮ – víkendové směny

    Do týmu hotelové restaurace hotelu Romance 4* s mezinárodní klientelou v lázeň.centru K.Varů hledáme na dlouhodobou brigádu sympatického a šikovného spolupracovníka.

    Náplň práce:

    • Doplňování snídaňového sortimentu na švédský stůl a jeho aranžování
    • Zakládání stolů a příprava nápojů
    • Uvádění mezinárodní klientely na snídaně
    • Úklid po snídaních a další činnosti v rámci hotelových snídaní
    • Nárazově pomoc s obsluhou v době obědů – roznos jednoduchých menu pro skupiny (v případě zájmu možno i večeře nebo celodenní směny)

    Očekáváme:

    • Usměvavého spolupracovníka s příjemným vystupováním
    • Schopnost komunikace s mezinárodní klientelou – výhodou znalost AJ, případně NJ, RJ
    • Vyučení v oboru kuchař/číšník či praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou, schopné pracovníky bez zkušeností rádi zaškolíme
    • Min. věk 18 let.

    Nabízíme:

    • Motivující finanční ohodnocení dle znalosti jazyků a předchozích zkušeností uchazeče.
    • Pracovní poměr – brigádně na DPČ či DPP. V případě zájmu a oboustranné spokojenosti možnost trvalého pracovního poměru
    • Bližší informace při osobním pohovoru

    V případě zájmu zašlete životopis na job@hotelromance.cz,
    Kontaktní osoba: Kristýna Vuillien, Office manager

X

You can control the ways in which we improve and personalize your experience. Please choose whether you wish to allow the following:

Privacy Settings