Ubytování v srdci Karlových Varů se skvělou snídaní a kvalitním spánkem, to vše s prameny na dosah ruky.
  • kariera
Výhody rezervace přes naše stránky:
  • Garance nejlepší ceny
  • Zdarma dřívější check-in*
  • Zdarma pozdější check-out*
  • Speciální nabídky
  • Speciální nabídka lázeňských balíčků
  • Premium internet voucher — s rychlostí 20/20 Mb
  • Sleva 5 % na vstupy do Zámeckých lázní (naproti hotelu)
*v závislosti na dostupnosti
Příjezd:
Odjezd:
Nocí:

Kariéra

Hledáme vhodného kandidáta na pozici:

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

(zveřejněno 31. 7. 2017)

Hledáme novou posilu do našeho restauračního týmu v dobře fungující hotelové restauraci na pozici číšník/servírka. Náplní práce je obsluha hostů v hotelové restauraci s letní terasou. Pracovní doba restaurace od 10:30 – 22:00 – dlouhý x krátký týden.

Požadujeme

  • Hledáme pozitivně naladěného, příjemného člověka s orientací na hosta, chutí pracovat a přiučit se novým dovednostem.
  • Vyučení v oboru a předchozí praxe výhodou – pro šikovného člověka se zájmem o práci v gastronomii není podmínkou a rádi mu dáme šanci i bez praxe.
  • Min. věk 18. let, bezúhonnost

Nabízíme

  • Práci v příjemném nekuřáckém prostředí mladého kolektivu.
  • Finanční ohodnocení 15000–20000/měsíčně/čistého, dle znalosti jazyků a předchozích zkušeností.
  • Nástup možný ihned, nebo dle domluvy.

V případě zájmu pošlete CV na sales@hotelromance.cz, nebo volejte 777 603037.
Kontaktní osoba: Jaroslav Šnejdar, Hotel manager

POKOJSKÁ

(zveřejněno 13. 4. 2017)

Do 4* hotelu v láz. části K.Varů přijmeme šikovnou pracovnici na pozici pokojská. Jedná se o úklid pokojů na úrovni čtyřhvězdičkového hotelu, drobné úklidové práce v ubytovací části (luxování apod.) a nárazově praní ručníků.

Požadujeme

  • pečlivost, smysl pro pořádek a čistotu
  • absolutní spolehlivost, čistý trestní rejstřík
  • schopnost samostatného plnění úkolů
  • předchozí zkušenosti a jazykové znalosti (zejména RJ) vítány
  • min. věk 18 let, preferujeme nekuřáky

Nabízíme

  • mzda 80-100 Kč/hod/netto
  • finančně oceníme gastronomické zkušenosti a jazykové schopnosti (AJ, RJ, NJ)
  • možnost dojednat frekvenci směn
  • pravidelné hodnocení výkonu a s ním spojené mzdové příplatky
  • výplatu do 5. dne v měsíci
  • možnost dlouhodobé spolupráce, nejprve brigádně (DPP), po zaučení lze na TPP

Nabízíme

  • základní mzda 70-100KC/hod/netto + odměny za kvalitně provedenou práci
  • příjemné prostředí a přátelský kolektiv
  • po domluvě možnost vyzkoušení si úklidu 1 pokoje před začátkem pracovního poměru
  • možnost práce na DPP, nebo TPP
  • dlouhodobou spolupráci, možnost práce i na poloviční úvaze

V případě zájmu pošlete CV na job@hotelromance.cz, nebo volejte 777 603037.
Kontaktní osoba: Klára Stěhulová, Assistant manager

Kariéra

Kariéra Karlovy Vary – hledáme vhodného kandidáta na pozici:

DENNÍ RECEPČNÍ

(zveřejněno 9. 7. 2015)

Náplň práce
  • recepční agenda od ubytování po odjezd hosta
  • každodenní komunikace s hosty v několika světových jazycích (anglický, německý, ruský jazyk)
  • příjem plateb, prodej doplňkových služeb
  • zpracování rezervací, e-mailová a telefonická komunikace
Požadujeme
  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, internet)
  • podmínkou dobrá znalost cizích jazyků, především AJ (slovem i písmem) + RJ nebo NJ
  • příjemné vystupování, férové jednání, spolehlivost a pečlivost
  • organizační a komunikační schopnosti, schopnost rychle se učit
Nabízíme
  • okamžité zaučení
  • pestrou práci v mladém kolektivu v centru Karlových Varů
  • zaměstnanecké výhody
  • dobré platové podmínky

V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis s uvedením předmětu e-mailu "DENNÍ RECEPČNÍ" na:

Jaroslav Šnejdar
jsnejdar@hotelromance.cz
Tel: 777 603 037