Ubytování v srdci Karlových Varů se skvělou snídaní a kvalitním spánkem, to vše s prameny na dosah ruky.
  • 2013P1060921-Edit as
  • 2013P1060968
  • terasa vchod
Výhody přímé rezervace
Příjezd:
Odjezd:
Nocí:

Příjezd

Příjezd

Hotel Romance se nachází v těsné blízkosti léčebných pramenů v lázeňské zóně, do které je hostům povolen vjezd v DEN PŘÍJEZDU A ODJEZDU bez poplatku. Vjezd je omezen pro osobní vozidla cca 150 m od hotelu „výsuvnými sloupky“. Po spuštění výsuvných sloupků je nutné projet, neboť opět vyjedou nahoru.

Všichni hosté našeho hotelu mohou přijet přímo k budově hotelu, podrobné informace ohledně příjezdu obdržíte před datem příjezdu.

Máte-li rezervaci a chcete-li zaslat informaci na WhatsApp (nebo přes SMS), napište nám prosím na +420 771 142 951.

Příjezd Krále Jiřího

Příjezd ulicí Krále Jiřího a Zámecký vrch

Příjezd Divadelní náměstí

Příjezd přes Divadelní náměstí (od řeky)

Při příjezdu můžete nechat stát vozidlo před hotelem po dobu vyložení zavazadel a přihlášení na recepci. Pracovníci recepce Vám poté vysvětlí cestu na parkoviště.

V případě jakýkoliv komplikací nás kontaktujte na +420 353 222 646 nebo +420 771 142 951.

VYHLEDÁNÍ TRASY

Pro vyhledání trasy k hotelu můžete použít následující odkaz na MAPY.CZ.

Pokud se stane, že Vás navigace dovede do slepé uličky, zavolejte nám a my Vás rádi navedeme na správnou cestu.

Často hosté končí v ulici Moravská za kostelem Sv. Máří Magdaleny (300 m od hotelu Romance pěšky, viz obrázek níže), odkud nelze pokračovat v cestě autem z důvodu přítomnosti sloupků. V tomto případě použijte prosím na mapce vyznačenou cestu. CESTA NA MAPY.CZ – Pro hotelové hosty je v den příjezdu a odjezdu povolen průjezd úsekem ve vyhrazené zóně.

PARKOVÁNÍ

Naši hosté mají možnost parkovat na hotelových parkovacích stáních (za poplatek), která se nacházejí na ulici. Parkovací možnosti na hotelových parkovacích stáních jsou omezené, proto Vás žádáme o rezervaci předem.

Po příjezdu k hotelu je možné odstavit Váš automobil na nezbytně nutnou dobu na silnici přímo před hotelem. Po vyložení zavazadel a vyřízení check-inu na recepci hotelu Vám předáme parkovací kartu a vysvětlíme cestu k parkovacímu stání. V případě obsazení hotelových parkovacích míst jsou k dispozici hlídaná parkovací stání v garáži Libušina (za poplatek, 850 m od hotelu).

Další informace k parkování naleznete zde.

Příjezd autobusem

V Karlových Varech jsou 2 autobusová nádraží – Tržnice a terminál Dolní nádraží. Autobus z Prahy zastavuje nejprve na stanici Tržnice a poté pokračuje na terminál Dolní nádraží. Doporučujeme vystoupit na první stanici – Tržnice, která je blíže centru. Na obou nádražích je stanoviště taxi služby, do hotelu je tedy možné dojet pomocí taxi (orientační cena 250 Kč, 8 min.). Další možností je využití městské hromadné dopravy (jízdenku je možné zakoupit u řidiče autobusu, orientační cena 50 Kč):

  • Ze stanice Tržnice nastupte na autobus č. 2, směr Divadelní náměstí. Autobusem pojedete až na konečnou zastávku – Divadelní náměstí (20 min.). Hotel Romance je od zastávky vzdálen asi 3 minuty chůze (přejdete most přes řeku Teplou, za mostem doprava a do kopce mírně nahoru).

  • Z Dolního nádraží nastupte nejprve na autobus č. 18, směr Garáže MHD a vystupte na zastávce Tržnice (5 min.). Zde přestupte na autobus č. 2, směr Divadelní náměstí (dále viz výše).

Cesta od zastávky autobusu č. 2

Cesta od zastávky autobusu č. 2

Pro bližší informace o městské hromadné dopravě se podívejte na schéma linek městské hromadné dopravy a na jízdní řády.

Příjezd vlakem

V Karlových Varech jsou 2 vlaková nádraží – Dolní nádraží a Horní nádraží. Většina mezinárodních a rychlíkových vlaků staví na Horním nádraží – Karlovy Vary. Na obou nádražích je stanoviště taxi služby, do hotelu je tedy možné dojet pomocí taxi (orientační cena 250–350 Kč, 8–15 min.). Další možností je využití městské hromadné dopravy (jízdenku je možné zakoupit u řidiče autobusu, orientační cena 50 Kč):

  • Z Horního nádraží pojedete autobusem č. 1, směr Lázně III, nebo autobusem č. 13, směr Lanovka Imperial, do zastávky Tržnice (5 min.). Zde přestoupíte na autobus č. 2, směr Divadelní náměstí. Pojedete až na konečnou zastávku – Divadelní náměstí (20 min.). Hotel Romance je od zastávky vzdálen asi 3 minuty chůze (přejdete most přes řeku Teplou, za mostem doprava a do kopce mírně nahoru).

  • Z Dolního nádraží nastupte nejprve na autobus č. 18, směr Garáže MHD a vystupte na zastávce Tržnice (5 min.). Zde přestupte na autobus č. 2, směr Divadelní náměstí (dále viz výše).

Cesta od zastávky autobusu č. 2

Cesta od zastávky autobusu č. 2

Pro bližší informace o městské hromadné dopravě se podívejte na schéma linek městské hromadné dopravy a na jízdní řády.

Přílet letadlem
  • Mezinárodní letiště Karlovy Vary je od hotelu Romance vzdálené cca 8 km (20 min. jízdy autem). Pro Vaše pohodlí Vám rádi zajistíme transfer do hotelu, řidič Vás bude čekat v příletové hale letiště (cena transferu 25 EUR/600 Kč). Alternativně lze využít dopravy autobusem. Z letiště pojedete autobusem č. 8, směr Tržnice, až do zastávky Na Vyhlídce (20 min.), poté autobusem č. 2, směr Divadelní náměstí, dojedete na konečnou zastávku – Divadelní náměstí (10 min.). Hotel Romance je od zastávky vzdálen asi 3 minuty chůze (přejdete most přes řeku Teplou, za mostem doprava a do kopce mírně nahoru).

  • Mezinárodní letiště Václava Havla v Praze se od hotelu Romance nachází cca 120 km (1,5 hod. jízdy autem). Můžete využít naši nabídku transferů, cena závisí na počtu osob (125 EUR/3000 Kč do 3 osob, 140 EUR/3500 Kč pro 4 a více osob). Řidič Vás bude čekat v příletové hale letiště s cedulkou s Vaším jménem. Dále můžete zvolit dopravu dálkovým autobusem společnosti RegioJet. Autobusy jezdí přes den každou hodinu. Jízdenky je možné zakoupit předem na stránkách RegioJet (orientační cena 200 Kč). Cesta z autobusového nádraží v Karlových Varech je popsána v záložce PŘÍJEZD AUTOBUSEM.

Pro zajištění transferu z letiště nás prosím kontaktujte předem s údaji Vašeho letu (číslo letu, čas příletu, město odkud letíte a počet osob). Přepravu zajišťujeme automobily Mercedes Viano (max. pro 7 osob) či Volkswagen Touran (max. pro 4 osoby).


Top