Ubytování v srdci Karlových Varů se skvělou snídaní a kvalitním spánkem, to vše s prameny na dosah ruky.
 • 2013P1060921-Edit as
 • 2013P1060968
Výhody přímé rezervace
Příjezd:
Odjezd:
Nocí:
Hotel je aktuálně uzavřen. Aktuální Covid info.

Příjezd

Příjezd

Hotel Romance Puškin se nachází v samém centru lázeňského území v těsné blízkosti léčebných pramenů v lázeňské zóně, do které je omezen vjezd pro osobní vozidla „výsuvnými sloupky“.

Všichni hosté našeho hotelu mohou přijet přímo k budově hotelu po zaslání SMS zprávy, kterou zašlou při příjezdu ke sloupkům. Poté se sloupky zasunou a umožní Vám projet.

Telefonní číslo a formát SMS Vám zašleme před Vaším příjezdem na e-mail. Máte-li rezervaci a chcete-li zaslat informaci na WhatsApp (nebo přes SMS), napište nám prosím na +420 771 142 951.

Příjezd Krále Jiřího

Příjezd ulicí Krále Jiřího a Zámecký vrch

Příjezd Divadelní náměstí

Příjezd přes Divadelní náměstí (od řeky)

Hosté našeho hotelu mají právo v době příjezdu a odjezdu z hotelu nechat stát vozidlo před hotelem a vyložit si zavazadla. Pracovníci recepce Vám poté vysvětlí cestu na parkoviště.

V případě jakýkoliv komplikací nás kontaktujte na +420 353 222 646 nebo +420 771 142 951.

Příjezd autem

POPIS CESTY

 • Příjezd od Chebu / Norimberku / Mnichova po R6 / E48 – před čerpací stanicí OMV po pravé straně sjet vpravo, na světelné křižovatce doleva přes Chebský most. Za mostem na světelné křižovatce doprava, druhou ulicí vlevo, kolem podzemních garáží po levé straně a opět vlevo. Rovně Moskevskou ulicí (jednosměrná ulice) až na její konec, zahnout doprava do kopce do ulice Krále Jiřího. Jet neustále rovně po hlavní silnici, projet kolem Pravoslavného kostela sv. Petra a Pavla (po levé straně). Na křižovatce pod kostelem zahnout doleva na ulici Petra Velikého (neustále pokračovat po hlavní silnici), míjet po pravé straně Kostel sv. Lukáše. Po cca 300 metrech se v ulici Tržiště, naproti Morovému sloupu a Zámeckým Lázním, nachází Hotel Romance Puškin.

  Příjezd od Chebu

  Příjezd od Chebu

 • Příjezd od Prahy po R6 / E48 – po míjení golfového hřiště (po pravé straně) odbočit po cca 500 m v pravotočivé zatáčce doleva, směr lázeňské centrum (Grandhotel Pupp) přes obec Hůrky, po Pražské silnici. Jet touto silnicí serpentinami dolů cca 3 km. Na křižovatce s ulicí Libušina se dát doleva. Při příjezdu na křižovatku u hotelu Imperial zahnout doleva a jet neustále po hlavní silnici z kopce dolů až na křižovatku u Parkhotelu Richmond. Na křižovatce sjet doprava z hlavní silnice (směr Lázně jih), jet stále rovně kolem Grandhotelu Pupp (po levé straně), přes Divadelní náměstí a za ním přejet vlevo most přes řeku Teplou. Za mostem doprava a do kopce nahoru. Přímo naproti Morovému sloupu se nachází Hotel Romance Puškin.

  Příjezd od Prahy

  Příjezd od Prahy

 • Pro podrobnější popis cesty či pro vyhledání trasy z jiných směrů využijte prosím následující PLÁNOVAČ TRAS.

PARKOVÁNÍ

Naši hosté mají možnost parkovat na hotelových parkovacích stáních (za poplatek), která se nacházejí na ulici ve vzdálenosti 100–200 m od hotelu. Parkovací možnosti na hotelových parkovacích stáních jsou omezené, proto Vás žádáme o rezervaci předem.

Po příjezdu k hotelu je možné odstavit Váš automobil na nezbytně nutnou dobu na silnici přímo před hotelem. Po vyložení zavazadel a vyřízení check-inu na recepci hotelu Vám předáme parkovací kartu a vysvětlíme cestu k parkovacímu stání. V případě obsazení hotelových parkovacích míst jsou k dispozici hlídaná parkovací stání v garáži Libušina (za poplatek, 850 m od hotelu).

NEPŘEHLÉDNĚTE

Občas se stane, že navigace GPS navede naše hosty do slepé uličky a zkomplikuje příjezd hostů k hotelu. Pokud se tak stane, kontaktujte nás prosím na tel. čísle +420 353 222 646 a my Vás rádi navedeme na správnou cestu. Často hosté končí v ulici Moravská za kostelem Máří Magdaleny (300 m od hotelu Romance), odkud nelze pokračovat v cestě autem z důvodu přítomnosti závory. V tomto případě použijte prosím na mapce vyznačenou cestu.

Cesta z Moravské

Cesta z Moravské

Pohled z Moravské ulice:

Pohled z Moravské ulice
Příjezd autobusem

V Karlových Varech jsou 2 autobusová nádraží – Tržnice a terminál Dolní nádraží. Autobus z Prahy zastavuje nejprve na stanici Tržnice a poté pokračuje na terminál Dolní nádraží. Doporučujeme vystoupit na první stanici – Tržnice, která je blíže centru. Na obou nádražích je stanoviště taxi služby, do hotelu je tedy možné dojet pomocí taxi (orientační cena 250 Kč, 8 min.). Další možností je využití městské hromadné dopravy (jízdenku je možné zakoupit u řidiče autobusu, orientační cena 25 Kč):

 • Ze stanice Tržnice nastupte na autobus č. 2, směr Divadelní náměstí. Autobusem pojedete až na konečnou zastávku – Divadelní náměstí (20 min.). Hotel Romance je od zastávky vzdálen asi 3 minuty chůze (přejdete most přes řeku Teplou, za mostem doprava a do kopce mírně nahoru).

 • Z Dolního nádraží nastupte nejprve na autobus č. 18, směr Garáže MHD a vystupte na zastávce Tržnice (5 min.). Zde přestupte na autobus č. 2, směr Divadelní náměstí (dále viz výše).

Cesta od zastávky autobusu č. 2

Cesta od zastávky autobusu č. 2

Pro bližší informace o městské hromadné dopravě se podívejte na schéma linek městské hromadné dopravy a na jízdní řády.

Příjezd vlakem

V Karlových Varech jsou 2 vlaková nádraží – Dolní nádraží a Horní nádraží. Většina mezinárodních a rychlíkových vlaků staví na Horním nádraží – Karlovy Vary. Na obou nádražích je stanoviště taxi služby, do hotelu je tedy možné dojet pomocí taxi (orientační cena 250–350 Kč, 8–15 min.). Další možností je využití městské hromadné dopravy (jízdenku je možné zakoupit u řidiče autobusu, orientační cena 25 Kč):

 • Z Horního nádraží pojedete autobusem č. 1, směr Lázně III, nebo autobusem č. 13, směr Lanovka Imperial, do zastávky Tržnice (5 min.). Zde přestoupíte na autobus č. 2, směr Divadelní náměstí. Pojedete až na konečnou zastávku – Divadelní náměstí (20 min.). Hotel Romance je od zastávky vzdálen asi 3 minuty chůze (přejdete most přes řeku Teplou, za mostem doprava a do kopce mírně nahoru).

 • Z Dolního nádraží nastupte nejprve na autobus č. 18, směr Garáže MHD a vystupte na zastávce Tržnice (5 min.). Zde přestupte na autobus č. 2, směr Divadelní náměstí (dále viz výše).

Cesta od zastávky autobusu č. 2

Cesta od zastávky autobusu č. 2

Pro bližší informace o městské hromadné dopravě se podívejte na schéma linek městské hromadné dopravy a na jízdní řády.

Přílet letadlem
 • Mezinárodní letiště Karlovy Vary je od hotelu Romance vzdálené cca 8 km (20 min. jízdy autem). Pro Vaše pohodlí Vám rádi zajistíme transfer do hotelu, řidič Vás bude čekat v příletové hale letiště (cena transferu 20 EUR/500 Kč). Alternativně lze využít dopravy autobusem. Z letiště pojedete autobusem č. 8, směr Tržnice, až do zastávky Na Vyhlídce (20 min.), poté autobusem č. 2, směr Divadelní náměstí, dojedete na konečnou zastávku – Divadelní náměstí (10 min.). Hotel Romance je od zastávky vzdálen asi 3 minuty chůze (přejdete most přes řeku Teplou, za mostem doprava a do kopce mírně nahoru).

 • Mezinárodní letiště Václava Havla v Praze se od hotelu Romance nachází cca 120 km (1,5 hod. jízdy autem). Můžete využít naši nabídku transferů, cena závisí na počtu osob (85 EUR/2200 Kč do 3 osob, 95 EUR/2500 Kč pro 4 a více osob). Řidič Vás bude čekat v příletové hale letiště s cedulkou s Vaším jménem. Dále můžete zvolit dopravu dálkovým autobusem společnosti RegioJet. Autobusy jezdí přes den každou hodinu. Jízdenky je možné zakoupit předem na stránkách RegioJet (orientační cena 165 Kč). Cesta z autobusového nádraží v Karlových Varech je popsána v záložce PŘÍJEZD AUTOBUSEM.

Pro zajištění transferu z letiště nás prosím kontaktujte předem s údaji Vašeho letu (číslo letu, čas příletu, město odkud letíte a počet osob). Přepravu zajišťujeme automobily Mercedes Viano (max. pro 7 osob) či Volkswagen Touran (max. pro 4 osoby).


Top