Ubytování v srdci Karlových Varů se skvělou snídaní a kvalitním spánkem, to vše s prameny na dosah ruky.
  • Kontakt hotel romance puskin karlovy vary///Contact hotel romance puskin karlovy vary///Kontakt Hotel Romance Puskin Karlsbad///контакт Отель Романс Пушкин Карловы Вары
Výhody přímé rezervace
Příjezd:
Odjezd:
Nocí:

Výlety do okolí

Svatošské skály

Svatošsské skály

Svatošské skály

Svatošské skály se nachází pouhé 3km od Karlových Varů. Žulové skalní město bylo vytvořeno řekou Ohří, která v oblasti mezi Loktem a Doubím prorvala karlovarský žulový masív hlubokým kaňonem. V roce 2007 byly Svatošské skály vyhlášeny Národní přírodní pamákou Jan Svatoš.

Hrad Loket

Hrad Loket

Hrad Loket

V městě Loket vzdáleným přibližně 15km od našeho hotelu se nachází tento více než 800 let starý goticko-románský hrad Loket. V hradě nalezneme např. markrabství, vězení, mučírnu, rotundu a spoustu dalšího. Po prohlídce hradu si můžete dopřát procházku po tomto malebném městě a zavítat do místního pivovaru Svatý Florian.

Kyselka

Mattoni muzeum

Mattoni muzeum

Obec Kyselka leží 11km severovýchodně od Karlových Varů v úzkém lesnatém údolí řeky Ohře. Právně v této se nachází Ottův pramen, který je především známý díky Heinrichovi Mattoni jež zahájil velkorysou výstavbu lázní a poté Ottův pramen začal vyvážet. Již kolem roku 1880 patřila Mattoniho kyselka k nejznámějším minerálním vodám světa a svou dobrou pověst si zachovala do současnosti. Více ohledně založení samotné značky Mattoni se můžete dozvědět v Mattoni Muzeu které se také nachází v Kyselce.

Bečov nad Teplou

Zámek Bečov nad Teplou

Zámek Bečov nad Teplou

Bečov nad Teplou leží 23 km jihozápadně od Karlových Varů. Navštívit můžete jak hrad, tak i zámek. V místním zámku se nachází relikviář sv. Maura, který je považován po korunovačních klenotech za druhou nejcennější movitou památku v Česku. Historické jádro města bylo roku 1992 vyhlášeno městskou památkovou zónou.

Mariánské Lázně

Mariánské Lázně

Mariánské Lázně

Mariánské Lázně se nachází 47km jihozápadně od Karlových Varů. Dominantou Mariánských lázní jsou především lázeňské parky, díky kterým město patří mezi nejkrásnější zahradní města v Evropě. Velmi významnou stavbou je Kolonáda Maxima Gorkého z let 1888-1889. Na lázeňské promenádě lze také najít Zpívající fontánu, která každou lichou hodinu hraje jednu z mnoha známých skladech, ve večerních hodinách je hudba doplněna světelnými efekty.

Františkovy Lázně

Františkovy Lázně

Mariánské Lázně

Františkovy Lázně se nachází 46 km západně od Karlových Varů. Město i lázně vznikly teprve roku 1793 z nařízení císaře Františka I. Františkovy Lázně jsou malebné město, umístěné uprostřed krásných parků a lesoparků. Nejznámější Františkův a Luisin pramen, oba lázeňské pavilony, v nichž prameny vyvěrají, patří mezi nejkrásnější stavby a symboly Františkových Lázní.

Boží Dar

Boží Dar

Boží Dar

Boží Dar se nachází 28 km severně od Karlových Varů. Boží Dar je oblíbenou destinací turistů, kteří hledají, jak příjemné procházky, krásy přírody, tak dlouhé zimní sjezdovky. Město nabízí 120 km upravených běžeckých tratí, lyžařské sjezdové tratě s 18 vleky a 4 sedačkovými lanovkami, snowparky, snowtubing či školu snowkitingu. Nechybí zde také půjčovny sportovního vybavení, lyžařské školy či občerstvení.


Top