Ubytování v srdci Karlových Varů se skvělou snídaní a kvalitním spánkem, to vše s prameny na dosah ruky.
 • 2013P1060968
 • Suite Exclusive
 • Breakfast to the room_3
Výhody přímé rezervace
Příjezd:
Odjezd:
Nocí:

Volný čas

Volný čas

Obzvláště procházky do přírody působí na duše návštěvníků jako jemný balzám na duši v dnešní uspěchané a rušné době. Právě procházky tvoří nedílnou součást léčebných pobytů a jsou pacientům předepisovány lékařem jako další lázeňská procedura. Cestovateli Humboldtovi bývá připisován výrok, že karlovarské lesy jsou nejkrásnějším přírodním parkem Evropy. V každém případě karlovarské lesy rovněž léčí – svou krásou a tichem vydatně pomáhají pramenům.

Síť lesních pěšin tu začala růst hlavně za romantismu, kdy člověk znovu objevil přírodu. Sláva stezek pak vyvrcholila na přelomu minulého a předminulého století, v časech prvních rozhleden, lesních restaurací a turistických spolků. Svůj půvab neztratily dodnes. Čekají na vás.

Ve volném čase mají naši hoteloví hosté na výběr z řady aktivit. Rádi Vám poradíme, jak naložit s dlouhou chvílí, případně Vám pomůžeme se zajištěním vstupenek či netradičních služeb.

Golf

Největší koncentrace golfových hřišť v České republice je v Karlových Varech a jejich okolí. V roce 1904 tu vzniklo první hřiště. Tradice golfu se na Karlovarsku drží dodnes.

 • Golf Resort Karlovy Vary – Golf Resort je jedním z nejstarších areálů nejen v Čechách, ale i ve střední Evropě. Rozkládá se pouhých 5 km od centra Karlových Varů. V nedávné době proběhla rekonstrukce celého hřiště a stavba klubovny. Na hřišti se pořádají významné evropské turnaje. Jednou do měsíce se tu konají i klubová klání. Po turnaji nebo tréninku si mohou golfisté dopřát odpočinek v relaxačním centru a využít dalších nabízených služeb
 • Royal Golf Club Mariánské Lázně – První míček na tomto hřišti, tehdy 9-ti jamkovém, odpálil anglický král Edward VII. Přívlastek „ROYAL“ však získal klub až v roce 2003. Byl mu udělen královnou Alžbětou II. Areál s 18 jamkami a několika vnitřními i vnějšími cvičnými plochami je velmi oblíbený mezi českými i zahraničními hráči. Odehrálo se tu také několik golfových mistrovství. Na veřejném tréninkovém hřišti si zahrají i golfisté bez zelené karty.
 • Astoria Golf Resort Cihelny
 • Golf Club Háje
Lyžování
 • Ski areál Novako – Určený především pro začátečníky, rodiny s dětmi a seniory. Ski areál Novako se nachází v centru obce Boží Dar.
 • Ski areál Klínovec – Skiareál Klínovec je největší lyžařské středisko Krušných hor. Nabízí pravidelně udržované lyžařské tratě všech druhů obtížnosti.
Tenis
 • TC Gejzírpark Karlovy Vary – Tenisový klub, který v roce 2005 oslavil 100 let . Klub působí v areálu karlovarského Gejzírparku, kde poskytuje svým členům maximální sportovní i společenské vyžití. Svojí polohou patří k nejkrásnějším tenisovým stánkům v České republice. Kromě nádherné přírodní scenérie zde každý návštěvník nalezne dostatečné množství dvorců, bohaté klubové zázemí.
Kultura
 • Koncerty:
  Lázně I, Chrám sv. Máří Magdalény, Městské divadlo, Grandhotel Pupp, Imperial, Poštovní dvůr, Divadelní kavárna Tosca, kostel Nanebevstoupení Páně, Pension pro důchodce
 • Galerie:
  Galerie umění (České umění 20. století), Alfa-Omega (Současné české výtvarné umění), Bristol (Fotografické obrazy Jadrana Šetlíka), Café Atrium (Karlovarské motivy), Divadelní kavárna Tosca (grafiky Štěpána Koška), Galerie Thun-Thun studio Lesov (karlovarský porcelán), Gloria (prodejní výstava grafik a keramiky českých autorů), Grandhotel Pupp (fotografické obrazy Jadrana Šetlíka), Charlie (Prodejní výstava moderního umění), U Dvou čápů (výběr uměleckých děl českých autorů), atd.
 • Muzea:
  Krajské muzeum Karlovy Vary (historie a příroda KV, geologie, lázeňství, cínařství, puškařství, české sklo a porcelán), Muzeum Zlatý klíč (expozice kolekce secesních obrazů Karlových Varů od vídeňského malíře Wilhelma Gauseho zvaná Svět kolonád) , Jan Becher Muzeum (expozice, prohlídka vinných sklepů, videoprojekce), Sklářské muzeum Moser (historie výroby skla, tradiční sklářská řemesla, návštěva sklářské hutě)
 • Hvězdárna:
  Za jasné a bezvětrné oblohy lze pozorovat hvězdy či měsíc. Pozorování se provádí s využitím elektronického naváděcího systému KVT

Top