Ubytování v srdci Karlových Varů se skvělou snídaní a kvalitním spánkem, to vše s prameny na dosah ruky.
  • Kontakt hotel romance puskin karlovy vary///Contact hotel romance puskin karlovy vary///Kontakt Hotel Romance Puskin Karlsbad///контакт Отель Романс Пушкин Карловы Вары
Výhody přímé rezervace
Příjezd:
Odjezd:
Nocí:

Sport

Termální a relaxační bazény

Saunia Thermal Resort

Saunia Thermal Resort

Saunia Thermal Resort: Bazénové centrum se nachází v centru města ve vzdálenosti 900 m od hotelu Romance. Nabízí celoroční koupání ve venkovním bazénu rozděleném na tři části. Relaxační část s bublinkami, proudy a masážními lavicemi, část s plaveckými drahami o délce 25 m a bazén s vřídelní vodou o teplotě až 38°C. Ten je vhodný i pro koupele v zimních měsících a má blahodárné zdravotní účinky.

Vstupenky jsou k prodeji na recepci hotelu.

Trasa od hotelu

Lyžování

Lyžování

Lyžování

Klínovec: Skiareál Klínovec je největší lyžařské středisko Krušných hor. Nabízí pravidelně udržované lyžařské tratě všech druhů obtížnosti. Ski areál Klínovec-Neklid nabízí 31,5 km sjezdovek od lehkých po těžké, 2 dětské parky, snowpark, 5 sedačkových lanovek, 9 vleků, 3 pohyblivé pásy pro děti, dohromady 25 sjezdovek.

Novako: Určený především pro začátečníky, rodiny s dětmi a seniory. Ski areál Novako se nachází v centru obce Boží Dar.

Plešivec: Ski areál Plešivec je moderní lyžařský areál se 12 km sjezdovek, 3 lanovkami, 2 vleky, dětským parkem s pohyblivými koberci.

Boží Dar: Ski areál Boží Dar Hranice nabízí mimo jiné i večerní lyžování. V areálu se také nachází dvakrát dvoumístný lyžařský vlek, dětský pohyblivý pás, 3 sjezdovky jednoduché obtížnosti, měřený úsek pro širokou veřejnost a obří slalom.

Sportovní bazény

Bazény

KV Aréna

KV Aréna: Bazénové centrum se nachází hned vedle KV Arény. Nabídne bazén s délkou 25 metrů a šesti plaveckými dráhami, také nechybí relaxační zóna, ve které jsou nainstalovány vířivky, protiproudy a masážní hlavice. Nechybí zde také tobogán, odpočinková zóna s lehátky, Whirlpool. Parní a suchá sauna se sprchami, odpočívárnou a ledovým bazénkem je samozřejmostí pro milovníky odpočinku. Pro děti je připraven výukový bazének s vodní atrakcí.

Více informací naleznete na kvarena.cz/bazenove-centrum

Alžbětiny lázně: Bazén se nachází v centru města v budově Alžbětiných lázní. Bazénový komplex nabídne plavecký bazén o délce 25m, relaxační bazén se 4 masážními prvky, Whirpool, brouzdaliště pro děti, sauny a parní kabiny v mužské i ženské části komplexu, další léčebné procedury u bazénu.

Více informací naleznete na www.spa5.cz/cs/

Golf

Golf

Golf

Olšová vrata: Golf Resort Karlovy Vary je jedním z nejstarších areálů nejen v Čechách, ale i ve střední Evropě. Rozkládá se pouhých 5 km od centra Karlových Varů. V nedávné době proběhla rekonstrukce celého hřiště a stavba klubovny. Hřiště obsahuje 18 jamek.

Royal Golf Club Mariánské Lázně: První míček na tomto hřišti, tehdy 9-ti jamkovém, odpálil anglický král Edward VII. Přívlastek „ROYAL“ však získal klub až v roce 2003. Byl mu udělen královnou Alžbětou II. Areál s 18 jamkami a několika vnitřními i vnějšími cvičnými plochami je velmi oblíbený mezi českými i zahraničními hráči. Na veřejném tréninkovém hřišti si zahrají i golfisté bez zelené karty.

Závodiště:Hipodrom Holoubek je dostihové závodiště, jež pořádá spoustu dostihových závodů spjatých s historií a tradicí města. Součástí hipodromu je i 9-ti jamkové golfové hřiště.

Cihelny: Golf resort Cihelny se nachází v údolí řeky Teplé, nedaleko Karlových Varů. Toto 18 jamkové hřiště skotského typu s komfortní klubovnou nabízí vypůjčení vozíku a holí.

Sokolov: Golf club Sokolov je krásné 18-ti jamkové hřiště se zajímavou poloostrovní jamkou č. 5. Na hřišti lze zapůjčit vozík či autíčko.

Tenis

Tenis

Tenis

Lokomotiva: V areálu klubu je 9 kurtů, z toho 7 kurtů antukových a 2 s tvrdým povrchem. Tenisoví začátečníci mohou zdarma využívat tréninkovou tenisovou stěnu (za cent kurtem).

Gejzír park: Sport Resort Gejzír park je největší centrum raketových sportů v Karlovarském kraji od roku 1905. Najdete zde tenisové a badmintonové kurty, 8 venkovních tenisových kurtů a multifunkční halu. Klub působí v areálu karlovarského Gejzírparku, kde poskytuje svým členům maximální sportovní i společenské vyžití. Svojí polohou patří k nejkrásnějším tenisovým stánkům v České republice. Kromě nádherné přírodní scenérie zde každý návštěvník nalezne dostatečné množství dvorců, bohaté klubové zázemí.

Rolava: Areál koupaliště Rolava slouží nejen jako koupaliště, ale také nabídne dětské hřiště, in-line dráhu, která dosahuje vzdálenosti 1,3km a tenisové kurty. Rolava nabídne 4 antukové kurty i půjčovnu sportovního vybavení, včetně služby vyplétání raket.


Top