Ubytování v srdci Karlových Varů se skvělou snídaní a kvalitním spánkem, to vše s prameny na dosah ruky.
Široká nabídka apartmánů pro rodiny, nově také dětský koutek pro nejmenší v hotelové restauraci.
  • hotel-romance-v3 4724
  • hotel-romance-v3 4011
  • hotel-romance-v3 4141
  • hotel-romance-v3 4386
Výhody rezervace přes naše stránky:

Platné od 14.6. do 2.7.2020:

Navíc vždy získáte:

Příjezd:
Odjezd:
Nocí:

Balíčky

Balíčky

Romance Puškin Hotel Karlovy Vary 4* nabízí svým klientům jak tradiční lázeňské pobyty, které uvádíme níže jako naše léčebné balíčky, tak další tématicky zaměřené balíčky. Zde uvádíme stručný popis nabízených balíčků:

Léčebné balíčky

Bohužel vzhledem k momentální situaci týkající se Covid-19 jsou Zámecké Lázně uzavřeny až do 30.08.

Tyto tradiční lázeňské pobyty lze rezervovat na minimální délku pobytu od 4 nocí. Obsahují kombinaci ubytování a stravování v hotelu a léčení (s různou intenzitou) v protilehlých Zámeckých lázních. Zámecké Lázně se nachází naproti hotelu Romance, stačí přejít ulici. K léčení využívají vlastní minerální prameny – Horní a Dolní Zámecký pramen. Součástí každého vstupu do lázní je využití unikátního bazénu s termominerální vodou, který je jediný tohoto druhu v České republice. Klienti Zámeckých lázní mohou v jejich interiéru vidět kamenný reliéf tváře Ducha pramenů, který je vládcem a strážcem všech karlovarských pramenů. Přehled léčebných procedur, které mají klienti na výběr, je k dispozici v záložce léčebné procedury.

  • Léčebný balíček Standard – 9 procedur týdně (nebo poměrově). Léčebný balíček s nižší intenzitou léčení. Je vhodný také jako relaxační či wellness pobyt; obsahuje 3 vstupy do Zámeckých lázních týdně, nebo poměrově. Kromě jiného pro Vás budou připraveny župany a pantofle na pokoji, pohárek k pití karlovarských léčivých vod, včetně informací o jednotlivých pramenech, Becherovka jako welcome drink a minerální voda na pokoji při příjezdu.
  • Léčebný balíček Intensive – 16 procedur týdně (nebo poměrově). Léčebný balíček s vysokou intenzitou léčení; obsahuje 1 – 3 procedury denně 6 dní v týdnu, celkem tedy klient absolvuje 16 procedur/týden. Samozřejmostí jsou župany a pantofle na pokoji, pohárek k pití karlovarských léčivých vod, včetně informací o jednotlivých pramenech, Becherovka jako welcome drink a čerstvé ovoce na pokoji při příjezdu či minerální voda na pokoji s denním doplňováním.

Tématicky zaměřené balíčky

Dle aktuální nabídky:

Pro zjištění cen na Vámi zvolený termín a pro rezervaci použijte, prosím, náš rezervační systém.


Top