Ubytování v srdci Karlových Varů se skvělou snídaní a kvalitním spánkem, to vše s prameny na dosah ruky.
  • Kontakt hotel romance puskin karlovy vary///Contact hotel romance puskin karlovy vary///Kontakt Hotel Romance Puskin Karlsbad///контакт Отель Романс Пушкин Карловы Вары
Výhody přímé rezervace
Příjezd:
Odjezd:
Nocí:

Pro děti

Diana – Motýlí dům, mini zoo a dětské hřiště.

Do Výletního areálu Diana se můžete nechat vyvézt lanovou dráhou přímo z města. Pro děti i rodiče je připraven vstup na rozhlednu, k mini zoo a na dětské hřiště zcela zdarma. Motýlí dům je zpoplatněn. Areál je obklopen lázeňskými lesy, pokud by se Vám tedy nechtělo dolů lanovkou, můžete se projít lesní cestou k Jelenímu skoku a poté do samého centra Karlových Varů.

Linhart – Lanové centrum, stezky, obora a kavárna.

Přírodní lanové centrum nabídne hned 5 různých okruhů dle počtu zvolených překážek a věkové kategorie. Svatý Linhart dále nabídne stezku siluetami zvířat či dendrostezku. Navštívit můžete také oboru, kde můžete spatřit jeleny, daňky nebo divoká prasata. Po procházce si můžete dopřát teplý náboj v místní kavárně s infocentrem.

Rolava a Meandr – dětské hřiště a in-line dráha.

Areál Rolava nabídne, jak dětské hřiště, tak in-line dráhu a tenisové kurty, přes léto slouží také jako koupaliště. Dětské hřiště je vybaveno věží se skluzavkou, hopačkami, vahadlovým kolotočem, houpadly, basketbalovým košem a pískovištěm. Areál Rolava poskytuje také půjčovnu pro veškeré nabízené aktivity.

Areál Meandr nabídne 930 metrů dlouhou in-line dráhu s pískovitým dětským hřištěm. Park Meandr dále nabídne dvě hřiště pro petanque, plážový volejbal nebo badminton.

Boží Dar – Ježíškova cesta

Ježíškova cesta je otevřena každý den, a tak přání Ježíškovi můžete nechat na Ježíškově poště po celý rok. Ježíškova cesta se skládá ze dvou okruhů, delší (12,9km) a kratší (5,6km) a je jen na Vás, který zvolíte. Na dané trase jsou připraveny nejrůznější úkoly, které se zapisují do notýsku, který můžete zakoupit na Infocentru Boží Dar.

Vánoční dům

Vánoční Dům v Karlových Varech je jediným a také prvním domem v České republice, který nabízí návštěvníkům vánoční výzdobu v nevídaném rozsahu. Vánoční atmosféru si můžete vychutnat v Andělské kavárně s vánoční výzdobou, cukrovím a vánočkou. Výstava Vánočního domu je prodejní. Vstupné a další informace naleznete na: www.vanocnidum.cz


Top