Ubytování v srdci Karlových Varů se skvělou snídaní a kvalitním spánkem, to vše s prameny na dosah ruky.
  • Pramen
Výhody rezervace přes naše stránky:
Hotel je aktuálně uzavřen. Vzhledem k epidemiologické situaci nedokážeme odhadnout termín znovuotevření. Jsme pro Vás na e-mailu info@hotelromance.cz a telefonu +420 771 142 951 od pondělí do pátku (recepce), příp. pro urgentní záležitosti v sobotu a neděli na  telefonu +420 777 603 037 (manažer hotelu).
Příjezd:
Odjezd:
Nocí:

Lázeňská léčba

Lázeňská léčba Karlovy Vary

Karlovy Vary jsou největším a nejznámějším lázeňským městem v České republice. Lázeňská léčba Karlovy Vary – v současnosti se zde léčí:

  • onemocnění zažívacího ústrojí – žaludek, střeva, žlučník, žlučové cesty, játra, dvanácterník, slinivka
  • onemocnění pohybového aparátu – degenerativní onemocnění páteře a kloubů
  • poruchy výměny látkové – cukrovka, obezita, dna
  • stavy po onkologických nemocích
  • neurologická onemocnění
  • paradentóza

K léčbě se využívá především minerálních pramenů a přírodních peloidů. Důležitou součástí léčby je karlovarská pitná kúra, k níž se používají horké léčivé prameny s teplotou od 42°C do 73°C. Karlovarská vřídelní voda obsahuje téměř všechny minerály důležité pro naše tělo, léčí záněty a zlepšuje funkci zažívacích orgánů, zvyšuje imunitu, pomáhá lidskému tělu zbavovat se škodlivých látek a zlepšuje tvorbu energie v těle. Vedle pitné léčby se pacientům předepisuje řada nejrůznějších léčebných procedur.

Díky exklusivní poloze hotelu Romance mají naši hosté karlovarské léčivé prameny doslova na dosah ruky. Dále Vám rádi zajistíme léčení v některém dostupném lázeňském zařízení, např. v Zámeckých lázních, které se nacházejí přímo naproti hotelu přes ulici (bohužel jsou vzhledem k momentální situaci týkající se covid-19 zavřeny až do 06.09.), či v Alžbětiných lázních (cca 20 min. chůze od hotelu).

Všem zájemcům o léčebné pobyty doporučujeme zakoupení některého z našich léčebných balíčků, které jsou vhodnou kombinací ubytování a stravování v hotelu a léčebných a relaxačních procedur v protilehlých Zámeckých lázních s jedinečným bazénem s karlovarskou minerální vodou.


Top