Ubytování v srdci Karlových Varů se skvělou snídaní a kvalitním spánkem, to vše s prameny na dosah ruky.
  • 2013P1060968
  • Suite Exclusive_3
  • Breakfast to the room_3
Výhody rezervace přes naše stránky:
*v závislosti na dostupnosti
Příjezd:
Odjezd:
Nocí:

O hotelu

Informace o hotelu Romance – vítáme Vás

Hotel Romance**** je situován přímo v lázeňském centru Karlových Varů. Naši hosté tak mají jedinečnou možnost prožít příjemný pobyt v těsné blízkosti karlovarských minerálních pramenů a majestátních kolonád. K dispozici jsou komfortní a stylově vybavené jedno- a dvoulůžkové pokoje i rodinné apartmány. Využijte služeb naší restaurace nebo vyzkoušejte léčebný balíček a zakuste s námi tradiční atmosféru tohoto světoznámého lázeňského města. Přečtěte si více o hotelu Romance v dalších záložkách.

Součástí hotelu je oblíbený Restaurant ROMANCE. Zde je každý den servírována nejen bohatá snídaně v podobě švédských stolů, ale i speciality české a mezinárodní kuchyně. Spojení chuťových a smyslových zážitků nabízí posezení na letní terase s výhledem na Vřídelní a Tržní kolonádu, Zámeckou Věž a historické domy, které byly vystavěny ve zlatém věku Karlových Varů před první světovou válkou.

Samotná budova hotelu na první pohled oslní svou nevšední a romanticky vyhlížející fasádou. Zveme Vás do secesní atmosféry hotelu Romance, ať už Vás do Karlových Varů přivádí touha po relaxaci, léčení, kultuře či poznání. Naši zaměstnanci jsou připraveni plnit Vaše přání a pomoci Vám zajistit léčebné procedury, kulturní program i sportovní aktivity. Těšíme se na Vaši návštěvu!