• kariera

Nabídka volných míst – Kariéra

Hledáme vhodného kandidáta na pozici:

NOČNÍ RECEPČNÍ

(zveřejněno 2. 2. 2020)

Přijmeme pracovníka na pozici noční recepční do našeho hotelu v lázeňském centru Karlových Varů.

Náplň práce:

  • řešení požadavků a přání hostů,
  • zajištění běžného chodu recepce,
  • péče o mezinárodní klientelu od příjezdu po odjezd hosta,
  • administrativní práce na recepci,
  • e-mailová a telefonická komunikace (částečně v cizích jazycích),
  • přijímání plateb za ubytování a další služby, odpovědnost za přijaté platby,
  • výpomoc přo prostírání snídaní.
  • prodej doplňkových služeb,

Požadujeme:

  • orientaci na zákazníka a dobré komunikační schopnosti,
  • znalost anglického jazyka, výhodou je znalost německého, ruského jazyka (na komunikativní úrovni),
  • praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou,
  • příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost,
  • min. věk 18 let,
  • pracovní doba 20.00 – 8.00.

Nabízíme:

  • kvalitní zaškolení od zkušených kolegů,
  • odměnu 1000 Kč čistého za směnu,
  • dále finanční ohodnocení dle jazykových znalostí a předchozích zkušenosí uchazeče + bonusy po zaučení,
  • po zaučení možnost práce i na denních směnách,
  • dle preverencí uchazeče možnost práce na HPP či jako druhý pracovní poměr, dále na DPP, možnost práce o víkendech (směny dle domluvy),
  • práce je vhodná také pro studenty i absolventy SŠ/VŠ,
  • možnost nástupu ihned nebo dle domluvy.

V případě zájmu pošlete životopis na job@hotelromance.cz, nebo volejte 777 171 364.
Kontaktní osoba: Kateřina Chvojsíková, Office manager

RECEPČNÍ

(zveřejněno 2. 2. 2020)

Přijmeme pracovníka na pozici recepční do našeho hotelu v lázeňském centru Karlových Varů.

  • správa rezervací, práce s rezervačními portály,
  • zajištění maximální obsazenosti hotelu, cenotvorba,

Požadujeme:

  • dobrou znalost anglického jazyka, výhodou je znalost německého, ruského jazyka,
  • praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou, schopné pracovníky bez zkušeností zaškolíme,
  • příjemné vystupování, spolehlivost,
  • min. věk 18 let.
  • min. středoškolské vzdělání.
  • • Pracovní doba: od 8:00-10:00 do 20:00. Lze dl./kr. týden, nebo dle domluvy. So+Ne 1x za 14 dní

Nabízíme:

  • práci v příjemném prostředí mladého kolektivu,
  • po zaučení velmi dobré finanční ohodnocení od 25 000 Kč + bonusy dle znalosti jazyků a předchozích zkušeností uchazeče,
  • dle preverencí uchazeče možnost práce na HPP či na DPP,
  • směny od čtvrtka do neděle (popř. PÁ - NE),
  • práce je velmi vhodná pro studenty a absolventy SS/VŠ, či jako druhý HPP.

V případě zájmu pošlete životopis na job@hotelromance.cz, nebo volejte 777 171 364.