• kariera
Dveře našeho hotelu jsou konečně otevřeny všem hostům. Aktuální Covid info

Nabídka volných míst – Kariéra

Hledáme vhodného kandidáta na pozici:

RECEPČNÍ

(zveřejněno 28. 5. 2021)

Od roku 2001 provozujeme náš 4* hotel. Velmi si zakládáme na prvotřídních, přesto však osobních službách a příjemné rodinné atmosféře (kapacita hotelu je 90 lůžek). V období Covidu jsme nepropustili jediného zaměstnance, naopak máme zájem posílit náš tým. Proto hledáme zaměstnance na pozici recepční-sales representative.

Náplň práce:

  • Péče o mezinárodní klientelu od příjezdu po odjezd hosta
  • Správa rezervací, práce s rezervačními systémy
  • Řešení požadavků a přání hosta
  • Administrativní práce a práce s PC programy a aplikacemi
  • Zajištění maximální obsazenosti hotelu, upselling prodej hotelových služeb
  • E-mailová a telefonická komunikace (částečně v cizích jazycích)
  • Prodej doplňkových služeb (léčení, zájezdy, transfery apod.)
  • Přijímání plateb za ubytování a další služby

Co od Vás očekáváme:

  • Orientaci na zákazníka a dobré komunikační schopnosti
  • Dobrou znalost anglického jazyka, velkou výhodou je znalost německého či ruského jazyka
  • Oceníme znalost práce s PC a zájem o informační technologie
  • Příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost a loajalitu
  • Ambici zlepšovat kvalitu služeb a přicházet s novými nápady
  • Čistý trestní rejstřík
  • Min. věk 18let
  • Min. středoškolské vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou. Schopné pracovníky bez zkušeností zaškolíme.

Co Vám nabízíme

  • Slušný a férový přístup
  • Zázemí stabilního, dobře vedeného hotelu
  • Práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu
  • Využívání nejmodernějších hotelových technologií
  • Motivující finanční ohodnocení včetně bonusového systému, příplatků za jazykové znalosti a předchozí zkušenosti uchazeče
  • Strava zdarma
  • Kvalitní zaškolení od zkušených kolegů
  • Dlouhodobou spolupráci na HPP nebo DPP či částečný úvazek dle domluvy a preferencí uchazeče
  • Práce je vhodná také pro studenty VŠ (dálkového studia) i čerstvé absolventy SŠ/VŠ
  • Možnost nástupu do práce ihned nebo dle domluvy

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

(zveřejněno 03. 6. 2021)

Hledáme novou posilu do našeho restauračního týmu na pozici číšník/servírka.

  • Obsluha hostů v hotelové restauraci s letní terasou v blízkosti Vřídla s mezinárodní klientelou
  • Přijímání objednávek
  • Zakládání stolů
  • Kasírování plateb

Požadujeme:

  • Pozitivně naladěného, příjemného člověka, plného energie s orientací na hosta, chutí pracovat a přiučit se novým dovednostem.
  • Velmi oceníme spolehlivost a odpovědný přístup k práci.
  • Vyučení v oboru a předchozí praxe je výhodou. Praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou, schopné pracovníky bez zkušeností zaškolíme.
  • Min. věk 18 let, trestní bezúhonnost
  • Znalosti jazyků AJ, RJ, NJ výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní, dobře vedené restaurace, která je součástí 4* hotelu (na trhu od roku 2001)
  • Práci v příjemném nekuřáckém prostředí mladého kolektivu
  • Motivující finanční hodnocení dle znalosti jazyků a předchozích zkušeností uchazeče
  • Bonusy a prémie dle výsledků
  • Dle preferencí uchazeče možnost práce na dohodu o provedení práce nebo na HPP
  • Pracovní doba krátký/dlouhý týden nebo dle domluvy
  • Strava zdarma, personální oblečení zdarma

V případě zájmu zašlete životopis na job@hotelromance.cz,
Kontaktní osoba: Romana Kopalová, Office manager

Top