• kariera
The door of our hotel is finally open to all guests. Current Covid info (English)

(English)

Please wait while you are redirected...or Click Here if you do not want to wait.

V období Covidu jsme nepropustili jediného zaměstnance, naopak máme zájem posílit náš tým. Proto hledáme zaměstnance na pozice:

    Recepční denní/noční

    Hledáme zaměstnance na pozici recepční na denní a noční směny.

    Náplň práce:

    • Péče o mezinárodní klientelu od příjezdu po odjezd hosta
    • Správa rezervací, práce s rezervačními systémy
    • Řešení požadavků a přání hosta
    • Administrativní práce a práce s PC programy a aplikacemi
    • Zajištění maximální obsazenosti hotelu, upselling prodej hotelových služeb
    • Emailová a telefonická komunikace (částečně v cizích jazycích)
    • Prodej doplňkových služeb (léčení, zájezdy, transfery apod.
    • Přijímání plateb za ubytování a další služby

    Co od Vás očekáváme

    • Orientaci na zákazníka a dobré komunikační schopnosti
    • Dobrou znalost anglického jazyka, velkou výhodou je znalost německého, ruského jazyka
    • Oceníme znalost práce s PC a zájem o informační technologie
    • Příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost a loajalitu
    • Ambici zlepšovat kvalitu služeb a přicházet s novými nápady
    • Čistý trestní rejstřík
    • Min.věk 18let
    • Min.středoškolské vzdělání
    • Praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou. Schopné pracovníky se zájmem o hotelnictví bez zkušeností zaškolíme
    • Pracovní doba: noční směny 19:00(20:00) – 7:00(8:00), denní směny 10:00 – 19:00(20:00)

    Co Vám nabízíme

    • Slušný a férový přístup
    • Zázemí stabilního, dobře vedeného hotelu
    • Práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
    • Využívání nejmodernějších hotelových technologií
    • Motivující finanční ohodnocení včetně bonusového systému, příplatků za jazykové znalosti a předchozí zkušenosti uchazeče
    • Strava zdarma
    • Kvalitní zaškolení od zkušených kolegů
    • Nabízíme dlouhodobou spolupráci na HPP nebo DPP či částečný úvazek(poloviční, pouze víkendy apod.) dle domluvy a preferencí uchazeče
    • Práce je vhodná také pro studenty VŠ (dálkového studia) i čerstvé absolventy SŠ/VŠ
    • Nástup ihned nebo dle domluvy

      Víkendová pokojská

      Přijmeme šikovnou pracovnici na pozici pokojská či víkendová pokojská. Pracovní doba 8:00 - 16:00 (dle potřeby lze přizpůsobit nebo zkrátit). Náplní práce je úklid pokojů a drobné úklidové práce v ubytovací části jako je luxování apod..

      Požadujeme:

      • Pečlivost, smysl pro pořádek a čistotu
      • Předchozí zkušenosti a jazykové znalosti jsou vítány, ale nejsou podmínkou
      • Min. věk 18 let

      Nabízíme

      • Příjemné prostředí a přátelský kolektiv
      • Velmi dobré finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností + bonusy z obsazenosti hotelu, kvalitně provedenou práci + osobní ohodnocení
      • Nástup možný ihned nebo dle dohody
      • Zaměstnanecký benefit ve formě hotelových snídaní zdarma
      • Možnost práce na dohodu o provedení práce případně na zkrácený pracovní poměr (např. víkendy) dle preferencí uchazečky

      Snídaňový číšník/servírka - lze i pouze na víkendové směny

      Snídaně jsou naše vizitka, proto máme zájem kvalitně posílit náš tým. Hledáme zaměstnance na pozici snídaňový číšník/servírka se schopností podílet se na přípravě snídaní i péči o hotelové hosty.

      • Doplňování snídaňového sortimentu na švédský stůl a jeho aranžování
      • Zakládání stolů a příprava nápojů
      • Úprava(dle schopností a zájmu příprava)pokrmů
      • V případě jazykových schopností uvádění hostů, později organizování snídaní
      • Úklid po snídaních
      • Další činnosti v rámci hotelových snídaní

      Požadujeme

      • Znalost AJ, RJ případně NJ výhodou
      • Vyučení v oboru kuchař/číšník či praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou, schopné pracovníky bez zkušeností rádi zaškolíme
      • Schopnost zvládat stresové situace
      • Min. věk 18 let.

      • Práci v příjemném nekuřáckém prostředí
      • Pracovní doba 6:30-11:30, možné prodloužit do 14:30 dle časových možností pracovníka a potřeb provozu
      • Motivující finanční ohodnocení dle znalosti jazyků a předchozích zkušeností uchazeče
      • Množství a frekvenci směn lze domluvit (např. dl./kr.týden, zkrácený úvazek apod.)
      • Možnost práce na trvalý pracovní poměr, případně brigádně na DPČ či DPP.
      • Práce je velmi vhodná pro studenty, absolventy, ženy na MD/RD apod., jako druhé zaměstnání

      V případě zájmu zašlete životopis na job@hotelromance.cz,
      Kontaktní osoba: Romana Kopalová, Office manager

Top