• kariera
After long waiting, we will reopen the doors of our hotel to you on May 26, 2020!

We have been busy preparing our hotel and restaurant for reopening, we will have some news as well as special offers for you!
You can already book your stay. Select a date below and use our booking system.

(English)

(English)

Please wait while you are redirected...or Click Here if you do not want to wait.

MASÉR/MASÉRKA

(zveřejněno 28. 05. 2020)

Do 4* hotelu v lázeňské části Karlových Varů přijmeme masérku/maséra. Jedná se o brigádu nebo přivýdělek. Práce po domluvě dle předchozích rezervací.

Požadujeme:

  • osvědčení - masérský kurz
  • osvědčení na speciální masáže jsou vítány
  • jazyková vybavenost výhodou
  • smysl pro pořádek a čistotu
  • spolehlivost, čistý trestní rejstřík
  • min. věk 18 let

Nabízíme:

  • Odměnu na základě provizního systému dle množství odmasírovaných masáží
  • příjemné prostředí a přátelský kolektiv
  • nástup dle domluvy

V případě zájmu pošlete životopis na job@hotelromance.cz, nebo volejte 777 171 364.
Kontaktní osoba: Romana Kopalová, Office manager

Víkendová pokojská

(zveřejněno 26. 2. 2020)

Do 4* hotelu v lázeňské části Karlových Varů přijmeme šikovnou pracovnici na pozici pokojská. Pracovní doba 8:00 - 16:00 ; dle potřeby lze přizpůsobit nebo zkrátit. Náplní práce je úklid pokojů a drobné úklidové práce v ubytovací části jako je luxování apod.

Požadujeme:

  • pečlivost, smysl pro pořádek a čistotu,
  • předchozí zkušenosti a jazykové znalosti (zejména RJ) jsou vítány ale nejsou podmínkou,
  • min. věk 18 let,
  • pracovní doba 8:00 - 16:00

Nabízíme:

  • příjemné prostředí a přátelský kolektiv,
  • mzda minimálně 80,-Kč/ hodinu čistého + bonusy za kvalitně odvedenou práci
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • zaměstnanecký benefit ve formě hotelových snídaní zdarma
  • vhodné i pro studentky, matky na rodičovské dovolené nebo jako přivýdělek ke stávající práci

V případě zájmu pošlete životopis na job@hotelromance.cz, nebo volejte 777 171 364.

Číšník / servírka

(zveřejněno 4.3.2020)

Hledáme novou posilu do našeho restauračního týmu v dobře fungující hotelové restauraci v láz. centru K.Varů na pozici číšník/servírka.

Náplň práce:

  • Obsluha hostů v hotelové restauraci s letní terasou v blízkosti Vřídla s mezinárodní klientelou
  • Pracovní doba restaurace od 6.30-20.30. Dlouhý/krátký týden.

Požadujeme:

  • Pozitivně naladěného, příjemného člověka, plného energie s orientací na hosta, chutí pracovat a přiučit se novým dovednostem.
  • Velmi oceníme spolehlivost a odpovědný přístup k práci
  • Vyučení v oboru a předchozí praxe je výhodou. Pro šikovného člověka se zájmem o práci v gastronomii není podmínkou a rádi mu dáme šanci i bez praxe.
  • Min. věk 18 let, bezúhonnost

Nabízíme:

  • práci v příjemném prostředí mladého kolektivu
  • motivující finanční ohodnocení od 23.000 Kč
  • bonusy a prémie dle výsledků, znalosti jazyků a předchozích zkušeností uchazeče
  • dle preferencí uchazeče možnost práce na dohodu o provedení práce nebo na HPP
  • Strava zdarma, po zkušební době zdarma personální oblečení
  • Podpora dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Zázemí stabilní, dobře vedené restaurace, která je součástí 4* hotelu (na trhu od roku 2001)
  • Znalosti jazyků (AJ, RJ, NJ) Vám při práci pomohou a oceníme je vyšší odměnou. /li>

Top