• kariera

(English)

Please wait while you are redirected...or Click Here if you do not want to wait.

Víkendová pokojská

(zveřejněno 26. 2. 2020)

Do 4* hotelu v lázeňské části Karlových Varů přijmeme šikovnou pracovnici na pozici pokojská. Pracovní doba 8:00 - 16:00 ; dle potřeby lze přizpůsobit nebo zkrátit. Náplní práce je úklid pokojů a drobné úklidové práce v ubytovací části jako je luxování apod.

Požadujeme:

  • pečlivost, smysl pro pořádek a čistotu,
  • předchozí zkušenosti a jazykové znalosti (zejména RJ) jsou vítány ale nejsou podmínkou,
  • min. věk 18 let,
  • pracovní doba 8:00 - 16:00

Nabízíme:

  • příjemné prostředí a přátelský kolektiv,
  • mzda minimálně 80,-Kč/ hodinu čistého + bonusy za kvalitně odvedenou práci
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • zaměstnanecký benefit ve formě hotelových snídaní zdarma
  • vhodné i pro studentky, matky na rodičovské dovolené nebo jako přivýdělek ke stávající práci

V případě zájmu pošlete životopis na job@hotelromance.cz, nebo volejte 777 171 364.
Kontaktní osoba: Kateřina Chvojsíková, Office manager

Číšník / servírka

(zveřejněno 4.3.2020)

Hledáme novou posilu do našeho restauračního týmu v dobře fungující hotelové restauraci v láz. centru K.Varů na pozici číšník/servírka.

p>Náplň práce:

  • Obsluha hostů v hotelové restauraci s letní terasou v blízkosti Vřídla s mezinárodní klientelou
  • Pracovní doba restaurace od 6.30-20.30. Dlouhý/krátký týden.

Požadujeme:

  • Pozitivně naladěného, příjemného člověka, plného energie s orientací na hosta, chutí pracovat a přiučit se novým dovednostem.
  • Velmi oceníme spolehlivost a odpovědný přístup k práci
  • Vyučení v oboru a předchozí praxe je výhodou. Pro šikovného člověka se zájmem o práci v gastronomii není podmínkou a rádi mu dáme šanci i bez praxe.
  • Min. věk 18 let, bezúhonnost

Nabízíme:

  • práci v příjemném prostředí mladého kolektivu
  • motivující finanční ohodnocení od 23.000 Kč
  • bonusy a prémie dle výsledků, znalosti jazyků a předchozích zkušeností uchazeče
  • dle preferencí uchazeče možnost práce na dohodu o provedení práce nebo na HPP
  • Strava zdarma, po zkušební době zdarma personální oblečení
  • Podpora dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Zázemí stabilní, dobře vedené restaurace, která je součástí 4* hotelu (na trhu od roku 2001)
  • Znalosti jazyků (AJ, RJ, NJ) Vám při práci pomohou a oceníme je vyšší odměnou. /li>