• kariera

(English)

Please wait while you are redirected...or Click Here if you do not want to wait.

NOČNÍ RECEPČNÍ

(zveřejněno 13. 07. 2020)

Přijmeme pracovníka na pozici noční recepční do našeho hotelu v lázeňském centru Karlových Varů.

Náplň práce:

  • Řešení požadavků a přání hostů,
  • zajištění běžného chodu recepce,
  • péče o mezinárodní klientelu od příjezdu po odjezd hosta,
  • prodej doplňkových služeb,
  • administrativní práce na recepci,
  • správa rezervací,
  • emailová a telefonická komunikace (částečně v cizích jazycích),
  • přijímání plateb za ubytování a další služby, odpovědnost za přijaté platby,
  • výpomoc při prostírání snídaní.

Požadujeme:

  • orientaci na zákazníka a dobré komunikační schopnosti,
  • dobrou znalost anglického jazyka, výhodou je znalost německého jazyka, oceníme rovněž znalost ruského jazyka, avšak není podmínkou,
  • praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou, schopné pracovníky bez zkušeností zaškolíme,
  • příjemné vystupování, spolehlivost,
  • min. věk 18 let.

Nabízíme:

  • kvalitní zaškolení od zkušených kolegů,
  • práci v příjemném prostředí mladého kolektivu,
  • motivující finanční hodnocení dle znalosti jazyků a předchozích zkušeností uchazeče
  • dle preverencí uchazeče možnost práce na HPP či na DPP,
  • pracovní doba noční směny od 20:00 – 8:00 hod.,
  • směny především od čtvrtka do neděle(případně dle domluvy),
  • práce je také vhodná pro studenty a absolventy SS/VŠ, na minimální dobu brigády 2měsíce

V případě zájmu pošlete životopis na job@hotelromance.cz, nebo volejte 777 171 364.
Kontaktní osoba: Romana Kopalová, Office manager

Top