• kariera
The door of our hotel is finally open to all guests. Current Covid info (English)

(English)

Please wait while you are redirected...or Click Here if you do not want to wait.

Hledáme vhodného kandidáta na pozici:

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Hledáme novou posilu do našeho restauračního týmu na pozici číšník/servírka.Velmi si zakládáme na prvotřídních, přesto však osobních službách a příjemné rodinné atmosféře (kapacita restaurace je 80 míst, letní terasy 30 míst). V období Covidu jsme nepropustili jediného zaměstnance, naopak máme zájem posílit náš tým. Proto hledáme novou posilu do našeho restauračního týmu na pozici číšník/servírka.

Náplň práce:

  • Obsluha hostů v hotelové restauraci s letní terasou v blízkosti Vřídla s mezinárodní klientelou
  • Přijímání objednávek, obsluha PC pokladny a tabletu od zadání po inkaso hostů včetně příjmu platebních karet
  • Zakládání stolů, servírování ala carte jídel, příprava prvotřídní kávy na pákovém kávovaru, servírování vín, příprava jednoduchých mix-drinků apod.

Požadujeme:

  • Pozitivně naladěného, příjemného člověka, plného energie s orientací na hosta, chutí pracovat a přiučit se novým dovednostem.
  • Schopnost nabídnout, doporučit a prodat aktuální, pravidelně obměňované pokrmy a nápoje.
  • Vyučení v oboru a předchozí praxe je výhodou. Praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou, schopné pracovníky bez zkušeností zaškolíme.
  • Ambici zlepšovat kvalitu služeb a přicházet s novými nápady
  • Min. věk 18 let, trestní bezúhonnost
  • Znalosti jazyků AJ, RJ, NJ výhodou, kterou finančně oceníme
  • Potravinářský průkaz

Nabízíme:

  • Práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
  • Zázemí stabilní, dobře vedené restaurace se špičkovou kuchyní
  • Velmi dobré finanční hodnocení včetně bonusového systému, příplatků za jazykové znalosti a předchozí zkušenosti uchazeče
  • Provoz krátký/dlouhý týden
  • Spolupráci na trvalý pracovní poměr nebo DPP či částečný úvazek dle domluvy preferencí uchazeče
  • Strava zdarma, kvalitní zaškolení od zkušených kolegů a další běžné benefity samozřejmostí
  • Možnost nástupu ihned nebo dle domluvy

POKOJSKÁ/VÍKENDOVÁ POKOJSKÁ

Přijmeme šikovnou pracovnici na pozici pokojská. Pracovní doba 8:00 - 16:00 ; dle potřeby lze přizpůsobit nebo zkrátit. Náplní práce je úklid pokojů a drobné úklidové práce v ubytovací části jako je luxování apod.V případě dobré spolupráce, schopností a zájmu možno v přejít na pozici pokojská-hotelová hospodyně (asistent houskeeping manager).

Požadujeme:

  • Pečlivost, smysl pro pořádek a čistotu
  • Předchozí zkušenosti a jazykové znalosti jsou vítány, ale nejsou podmínkou
  • Min. věk 18 let

    Nabízíme:

  • Příjemné prostředí a přátelský kolektiv
  • Velmi dobré finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností + bonusy z obsazenosti hotelu, kvalitně provedenou práci + osobní ohodnocení
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody
  • Zaměstnanecký benefit ve formě hotelových snídaní zdarma
  • Možnost práce na trvalý pracovní poměr nebo na dohodu o provedení práce dle preferencí uchazečky

SNÍDAŇOVÝ ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Přijmeme zaměstnance na pozici snídaňový číšník/servírka.

  • Doplňování snídaňového sortimentu na švédský stůl
  • Zakládání stolů a příprava nápojů
  • Úprava připravených pokrmů
  • Úklid po snídaních
  • Další činnosti v rámci hotelových snídaní

    Požadujeme:

  • Pozitivní a odpovědný přístup
  • Praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou, schopné pracovníky bez zkušeností zaškolíme
  • Schopnost zvládat stresové situace
  • Znalost AJ, RJ případně NJ výhodou

    Nabízíme:

  • Práci v příjemném nekuřáckém prostředí mladého kolektivu
  • Pracovní doba 6:30-11:30, možné prodloužit do 14:30 dle čas.možností pracovníka
  • Motivující finanční ohodnocení dle znalosti jazyků a předchozích zkušeností uchazeče
  • Flexibilní směny (práce o víkendech, či v pracovních dnech podle možností uchazeče)
  • Možnost práce na HPP či DPP
  • Práce je velmi vhodná i pro studenty, absolventy, ženy na MD/RD apod.

V případě zájmu zašlete životopis na job@hotelromance.cz,
Kontaktní osoba: Romana Kopalová, Office manager

Top