Trascorreri un piacevole soggiorno nel cuore della Karlovy Vary con una fantastica colazione, un sonno confortevole e delle sorgenti calde vicino a voi.
  • kariera
Vantaggi diretti della prenotazione:
Arrivo:
Partenza:
Notti:

(English)

Hledáme zaměstnance na pozice:

    POKOJSKÁ + NÁRAZOVĚ MYTÍ NÁDOBÍ

    Přijmeme šikovnou pracovnici na pozici pokojská a občasné mytí nádobí a úklid v restaurační části(max.1x týdně) Pracovní doba 8:00 – 16:00(pokojská)/8:00 – 20:00(nádobí), dle domluvy lze přizpůsobit nebo zkrátit. Měsíčně 160 – 200hod práce (až na 6dní v týdnu)- Náplní práce je úklid pokojů a drobné úklidové práce v ubytovací části jako je luxování apod.

    Požadujeme

    • pečlivost, smysl pro pořádek a čistotu
    • předchozí zkušenosti a jazykové znalosti jsou vítány, ale nejsou podmínkou
    • min. věk 18 let

    Nabízíme:

    • příjemné prostředí a přátelský kolektiv
    • dobré finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností + bonusy za kvalitně provedenou práci + osobní ohodnocení
    • nástup možný ihned nebo dle dohody
    • zaměstnanecký benefit ve formě hotelových snídaní zdarma
    • možnost práce na dohodu o provedení práce nebo na trvalý pracovní poměr
    • nabízíme stabilní práci na celý rok (v době covidu jsme nepropustili žádného zaměstnance!).
    • Nebráníme se ani krátkodobé spolupráci

      ČÍŠNÍK-SERVÍRKA na obsluhu a uvádění snídaní a obsluhu obědů

      Do týmu hotelové restaurace hotelu Romance 4* s mezinárodní klientelou v lázeň.centru K.Varů hledáme sympatického, šikovného spolupracovníka.

      Náplň práce:

      • Doplňování snídaňového sortimentu na švédský stůl a jeho aranžování
      • Zakládání stolů a příprava nápojů
      • Uvádění mezinárodní klientely na snídaně
      • Úklid po snídaních a další činnosti v rámci hotelových snídaní
      • Obsluha v době obědů – nárazově roznos jednoduchých obědových menu pro skupiny, výpomoc s alacarte obsluhou

      Požadujeme:

      • Usměvavého spolupracovníka s příjemným vystupováním
      • Schopnost komunikace s mezinárodní klientelou – výhodou znalost AJ, případně NJ, RJ
      • Vyučení v oboru číšník/servírka či praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou, schopné pracovníky bez zkušeností rádi zaškolíme
      • Schopnost zvládat stresové situace
      • Min. věk 18 let.

      Nabízíme:

      • Pracovní doba ranní směny 6:30/7:00-11:30(v případě obědů do 14:00/15:00)
      • Motivující finanční ohodnocení dle znalosti jazyků a předchozích zkušeností uchazeče v rozmezí od 110Kč/hod – 170Kč/hod
      • Možnost celoroční práce na trvalý pracovní poměr, případně brigádně dle domluvy na DPČ či DPP.
      • Vhodné rovněž pro studenty jako letní brigáda na min. 2 měsíce

        ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

        Zakládáme si na kvalitních službách a příjemné rodinné atmosféře. Hledáme novou posilu do našeho teamu na pozici servírka/číšník do restaurace s kapacitou 80 míst, letní terasou 30 míst.

        Náplň práce

        • Obsluha hostů v hotelové restauraci s českou i mezinárodní klientelou
        • Přijímání objednávek, obsluha PC pokladny a tabletu od zadání po inkaso hostů včetně příjmu platebních karet
        • Zakládání stolů, servírování a la carte jídel, příprava prvotřídní kávy na pákovém kávovaru, servírování vín, příprava jednoduchých mix-drinků apod.

        Co od Vás očekáváme

        • Pozitivně naladěného, usměvavého, příjemného člověka s orientací na hosta, chutí pracovat a přiučit se novým dovednostem.
        • Schopnost nabídnout, doporučit a prodat aktuální, pravidelně obměňované pokrmy a nápoje
        • Vyučení v oboru a předchozí praxe je výhodou, ale není podmínkou, schopné pracovníky bez zkušeností zaškolíme
        • Min. věk 18 let, trestní bezúhonnost
        • Znalosti jazyků AJ, RJ, NJ výhodou, kterou finančně oceníme
        • Rádi uvítáme čerstvé absolventy gastronomických oborů

        Co Vám nabízíme

        • Práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
        • Zázemí stabilní, dobře vedené restaurace se špičkovou kuchyní
        • Jistotou stálého příjmu a celoroční práce
        • Velmi dobré finanční ohodnocení včetně bonusového systému, příplatků za jazykové znalosti a předchozí zkušenosti uchazeče
        • Provoz krátký/dlouhý týden nebo dle domluvy
        • Spolupráci na trvalý pracovní poměr nebo DPP či částečný úvazek dle domluvy preferencí uchazeče
        • Strava zdarma, kvalitní zaškolení od zkušených kolegů a další běžné benefity samozřejmostí
        • Možnost nástupu ihned

        V případě zájmu zašlete životopis na job@hotelromance.cz,
        Kontaktní osoba: Romana Kopalová, Office manager

Top