Quédese en el corazón de Karlovy Vary con un gran desayuno, un gran sueño y aguas termales a su puerta.
  • kariera
Beneficíos de una reservation directa:
Llegada:
Salida:
Noches:

(English)

[redirect url='https://www.hotelromance.cz/cs/kariera.html']

Hledáme zaměstnance na pozice:

    ČÍŠNÍK-SERVÍRKA na obsluhu a uvádění snídaní a obsluhu obědů

    Snídaně a obědy jsou naše vizitka, proto máme zájem kvalitně posílit náš tým.

    Náplň práce:

    • Doplňování snídaňového sortimentu na švédský stůl a jeho aranžování
    • Zakládání stolů a příprava nápojů
    • Uvádění hostů na snídaně
    • Úklid po snídaních a další činnosti v rámci hotelových snídaní
    • Obsluha skupin – roznos jednoduchých obědových menu

    Požadujeme:

    • Příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost a loajalitu
    • Schopnost komunikace s mezinárodní klientelou – alespoň základní znalost jazyků (ideálně AJ, NJ)
    • Vyučení v oboru číšník/servírka či praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou, schopné pracovníky bez zkušeností rádi zaškolíme
    • Schopnost zvládat stresové situace
    • Min. věk 18 let.

    Nabízíme:

    • Pracovní doba 6:30-11:30(v případě obědů do 14:30)
    • Motivující finanční ohodnocení dle znalosti jazyků a předchozích zkušeností uchazeče
    • Možnost práce na trvalý pracovní poměr, případně brigádně na DPČ či DPP.

      VÍKENDOVÁ POKOJSKÁ – vhodné i jako studentská brigáda

      Přijmeme šikovnou pracovnici na pozici víkendová pokojská. Pracovní doba 8:00 – 16:00 ; dle potřeby lze přizpůsobit nebo zkrátit. Náplní práce je úklid pokojů a drobné úklidové práce v ubytovací části jako je luxování apod.

      Co od Vás požadujeme:

    • pečlivost, smysl pro pořádek a čistotu
    • předchozí zkušenosti a jazykové znalosti jsou vítány, ale nejsou nutné. Rádi Vás zaučíme
    • min. věk 18 let
    • Co od Vám nabízíme

    • příjemné prostředí a přátelský kolektiv
    • dobré finanční ohodnocení + bonusy
    • nástup možný ihned nebo dle dohody
    • zaměstnanecký benefit ve formě hotelových snídaní zdarma
    • vhodné i pro studentky, matky na rodičovské dovolené nebo jako přivýdělek ke stávající práci

      RECEPČNÍ – SALES REPRESENTATIVE – studentská brigáda

      Na letní prázdniny, případně budoucí dlouhodobou spolupráci máme zájem posílit náš tým. Proto hledáme spolupracovníky, nejlépe studenty SŠ a VŠ na pozici recepční-sales representative se znalostí cizích jazyků.

      • Péče o mezinárodní klientelu od příjezdu po odjezd hosta
      • Správa rezervací, práce s rezervačními systémy
      • Řešení požadavků a přání hosta
      • Administrativní práce a práce s PC programy a aplikacemi
      • Zajištění maximální obsazenosti hotelu, upselling prodej hotelových služeb
      • E-mailová a telefonická komunikace (částečně v cizích jazycích)
      • Prodej doplňkových služeb (léčení, zájezdy, transfery apod.)
      • Přijímání plateb za ubytování a další služby
      • Noční audit a výpomoc při prostírání snídaní

      Co od Vás očekáváme

      • Orientaci na zákazníka a dobré komunikační schopnosti
      • Dobrou znalost anglického jazyka, velkou výhodou je znalost německého či ruského jazyka
      • Spolupráci na min. 3 měsíce, možno začít při studiu jen vybrané dny
      • Oceníme znalost práce s PC a zájem o informační technologie
      • Ambici zlepšovat kvalitu služeb a přicházet s novými nápady
      • Čistý trestní rejstřík
      • Praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou. Rádi Vás zaškolí naši zkušení pracovníci.

      Co od Vám nabízíme

      • Slušný a férový přístup
      • Zázemí stabilního, dobře vedeného hotelu
      • Práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
      • Možnost seznámit se s využíváním nejmodernějších hotelových technologií
      • Motivující finanční ohodnocení včetně bonusového systému, příplatků za jazykové znalosti a předchozí zkušenosti uchazeče (orientačně 100-150 Kč/hod netto)
      • Pracovní doba: denní směny 10:00 – 19:00 (nebo dle domluvy)/noční směny 19:00 – 7:00
      • Část pracovní doby u noční směny lze využít pro vlastní potřebu – studium, čtení, osobní vzdělávání apod.
      • Strava zdarma
      • Nabízíme časově flexibilní spolupráci dle domluvy a preferencí uchazeče (možno jen určité dny v týdnu apod.)
      • Brigáda je vhodná pro studenty, nebráníme se však trvalé spolupráci s čerstvými absolventy SŠ/VŠ, případně dalšími zájemci
      • Možnost nástupu ihned nebo dle domluvy

      V případě zájmu zašlete životopis na job@hotelromance.cz,
      Kontaktní osoba: Romana Kopalová, Office manager

Top