Séjournez au cœur de Karlovy Vary et profitez d’un super petit déjeuner, d’un sommeil profond et des sources thermales à votre porte.
  • kariera
Avantages d’une réservation directe:
Arrivée:
Départ:
Nuits:

(English)

[redirect url='https://www.hotelromance.cz/cs/kariera.html']

V období Covidu jsme nepropustili jediného zaměstnance, naopak máme zájem posílit náš tým. Proto hledáme zaměstnance na pozice:

    Noční recepční

    Náplň práce:

  • Řešení požadavků a přání hostů
  • Zajištění běžného chodu recepce
  • Péče o mezinárodní klientelu od příjezdu po odjezd hosta
  • Prodej doplňkových služeb
  • Nenáročné administrativní práce na recepci
  • Emailová a telefonická komunikace (částečně v cizích jazycích)
  • Přijímání plateb za ubytování a další služby, odpovědnost za přijaté platby
  • Výpomoc při prostírání snídaní

Co od Vás očekáváme

  • Orientaci na zákazníka a dobré komunikační schopnosti
  • Znalost anglického jazyka,výhodou je znalost německého, ruského jazyka(na komunikativní úrovni)
  • Praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou, schopné pracovníky se zájmem o hotelnictví bez zkušeností zaškolíme
  • Příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost a loajalitu
  • Čistý trestní rejstřík
  • Min.věk 18let
  • Min.středoškolské vzdělání s maturitou
  • Pracovní doba pát.+sob. 20:00 – 8:00 v ostatní dny ned.-čt.: 19:00 – 7:00 (nebo 19:00-23:00). V případě zájmu možnost pouze víkendy.

Co Vám nabízíme

  • Směny především o víkendu nebo dle možností uchazeče
  • Fyzicky nenáročná práce v klidném, příjemném prostředí
  • Velmi vhodné při studiu, jako druhý PP – část pracovní doby lze využít pro vlastní potřebu – studium, čtení, osobní vzdělávání apod
  • Odměnu po zaučení (od 1200 Kč za směnu) + výkonnostní bonusy
  • Další finanční bonusy dle jazykových znalostí a předchozích zkušeností uchazeče
  • Dle zájmu a schopností později možno pracovat i na denních směnách (10:00 – 19:00)
  • Práce na DPP či jako zkrácený úvazek, v případě zájmu možnost na TPP
  • Práce je vhodná také pro studenty i absolventy SŠ/VŠ, osoby v důchodovém věku s dobrou znalostí jazyků
  • Nástup ihned nebo dle domluvy

V případě zájmu zašlete životopis na job@hotelromance.cz,
Kontaktní osoba: Romana Kopalová, Office manager

Top