Stay in the heart of Karlovy Vary with great breakfast, great sleep and hot springs at your doorstep.
  • kariera
Benefits of a direct reservation:
Arrival:
Departure:
Nights:
The door of our hotel is finally open to all guests. Current Covid info (English)

(English)

[redirect url='https://www.hotelromance.cz/cs/kariera.html']

Hledáme vhodného kandidáta na pozici:

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

(zveřejněno 03. 6. 2021)

Hledáme novou posilu do našeho restauračního týmu na pozici číšník/servírka.

Náplň práce:

  • Obsluha hostů v hotelové restauraci s letní terasou v blízkosti Vřídla s mezinárodní klientelou
  • Přijímání objednávek
  • Zakládání stolů
  • Kasírování plateb

Požadujeme:

  • Pozitivně naladěného, příjemného člověka, plného energie s orientací na hosta, chutí pracovat a přiučit se novým dovednostem.
  • Velmi oceníme spolehlivost a odpovědný přístup k práci.
  • Vyučení v oboru a předchozí praxe je výhodou. Praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou, schopné pracovníky bez zkušeností zaškolíme.
  • Min. věk 18 let, trestní bezúhonnost
  • Znalosti jazyků AJ, RJ, NJ výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní, dobře vedené restaurace, která je součástí 4* hotelu (na trhu od roku 2001)
  • Práci v příjemném nekuřáckém prostředí mladého kolektivu
  • Motivující finanční hodnocení dle znalosti jazyků a předchozích zkušeností uchazeče
  • Bonusy a prémie dle výsledků
  • Dle preferencí uchazeče možnost práce na dohodu o provedení práce nebo na HPP
  • Pracovní doba krátký/dlouhý týden nebo dle domluvy
  • Strava zdarma, personální oblečení zdarma

VÍKENDOVÁ POKOJSKÁ

Přijmeme šikovnou pracovnici na pozici víkendová pokojská. Pracovní doba 8:00 – 16:00 ; dle potřeby lze přizpůsobit nebo zkrátit. Náplní práce je úklid pokojů a drobné úklidové práce v ubytovací části jako je luxování apod

Co od Vás očekáváme:

  • pečlivost, smysl pro pořádek a čistotu
  • předchozí zkušenosti a jazykové znalosti jsou vítány, ale nejsou nutné. Rádi Vás zaučíme.
  • minimální věk 18let

    Co Vám nabízíme

  • příjemné prostředí a přátelský kolektiv
  • dobré finanční ohodnocení + bonusy
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • zaměstnanecký benefit ve formě hotelových snídaní zdarma
  • vhodné i pro studentky, matky na rodičovské dovolené nebo jako přivýdělek ke stávající práci

V případě zájmu zašlete životopis na job@hotelromance.cz,
Kontaktní osoba: Romana Kopalová, Office manager

Top