• kariera
The door of our hotel is finally open to all guests. Current Covid info (English)

(English)

Please wait while you are redirected...or Click Here if you do not want to wait.

Hledáme vhodného kandidáta na pozici:

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

(zveřejněno 03. 6. 2021)

Hledáme novou posilu do našeho restauračního týmu na pozici číšník/servírka.

Náplň práce:

  • Obsluha hostů v hotelové restauraci s letní terasou v blízkosti Vřídla s mezinárodní klientelou
  • Přijímání objednávek
  • Zakládání stolů
  • Kasírování plateb

Požadujeme:

  • Pozitivně naladěného, příjemného člověka, plného energie s orientací na hosta, chutí pracovat a přiučit se novým dovednostem.
  • Velmi oceníme spolehlivost a odpovědný přístup k práci.
  • Vyučení v oboru a předchozí praxe je výhodou. Praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou, schopné pracovníky bez zkušeností zaškolíme.
  • Min. věk 18 let, trestní bezúhonnost
  • Znalosti jazyků AJ, RJ, NJ výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní, dobře vedené restaurace, která je součástí 4* hotelu (na trhu od roku 2001)
  • Práci v příjemném nekuřáckém prostředí mladého kolektivu
  • Motivující finanční hodnocení dle znalosti jazyků a předchozích zkušeností uchazeče
  • Bonusy a prémie dle výsledků
  • Dle preferencí uchazeče možnost práce na dohodu o provedení práce nebo na HPP
  • Pracovní doba krátký/dlouhý týden nebo dle domluvy
  • Strava zdarma, personální oblečení zdarma

VÍKENDOVÁ POKOJSKÁ

Přijmeme šikovnou pracovnici na pozici víkendová pokojská. Pracovní doba 8:00 - 16:00 ; dle potřeby lze přizpůsobit nebo zkrátit. Náplní práce je úklid pokojů a drobné úklidové práce v ubytovací části jako je luxování apod

Co od Vás očekáváme:

  • pečlivost, smysl pro pořádek a čistotu
  • předchozí zkušenosti a jazykové znalosti jsou vítány, ale nejsou nutné. Rádi Vás zaučíme.
  • minimální věk 18let

    Co Vám nabízíme

  • příjemné prostředí a přátelský kolektiv
  • dobré finanční ohodnocení + bonusy
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • zaměstnanecký benefit ve formě hotelových snídaní zdarma
  • vhodné i pro studentky, matky na rodičovské dovolené nebo jako přivýdělek ke stávající práci

V případě zájmu zašlete životopis na job@hotelromance.cz,
Kontaktní osoba: Romana Kopalová, Office manager

Top