Ubytování v srdci Karlových Varů se skvělou snídaní a kvalitním spánkem, to vše s prameny na dosah ruky.
  • Novinky_3
Výhody přímé rezervace
Příjezd:
Odjezd:
Nocí:

Vyhledání trasy

Vyhledání trasy

Hotel Romance se nachází v těsné blízkosti léčebných pramenů v lázeňské zóně, do které je hostům povolen vjezd v DEN PŘÍJEZDU A ODJEZDU bez poplatku. Vjezd je omezen pro osobní vozidla cca 150 m od hotelu „výsuvnými sloupky“. Po spuštění výsuvných sloupků je nutné projet, neboť opět vyjedou nahoru.

Všichni hosté našeho hotelu mohou přijet přímo k budově hotelu, podrobné informace ohledně příjezdu obdržíte před datem příjezdu. Upozorňujeme, že počet hotelových parkovacích míst je omezený a doporučujeme si je rezervovat předem.

Pro vyhledání trasy k hotelu můžete použít následující odkaz na MAPY.CZ.

Často hosté končí v ulici Moravská za kostelem Sv. Máří Magdaleny (300 m od hotelu Romance pěšky, viz obrázek níže), odkud nelze pokračovat v cestě autem z důvodu přítomnosti sloupků. V tomto případě použijte prosím na mapce vyznačenou cestu. CESTA NA MAPY.CZ – Pro hotelové hosty je v den příjezdu a odjezdu povolen průjezd úsekem ve vyhrazené zóně.

Pokud se stane, že Vás navigace dovede do slepé uličky, zavolejte nám (+420 353 222 646 nebo +420 771 142 951.) a my Vás rádi navedeme na správnou cestu.

Top